Planujesz remont swojego domu? A może szukasz porad ekspertów? Wszystko, czego trzeba, aby wygodnie i nowocześnie urządzić swoje cztery kąty i ogród, będzie można znaleźć w Auchan Sosnowiec. Od najbliższego piątku w galerii handlowej rozpoczną się wiosenne targi budowlane.

Budowa domu czy wyposażanie mieszkania wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego warto zasięgnąć porady ekspertów w tej dziedzinie. Okazją do porozmawiania z nimi będą targi budowlane, jakie od piątku, 24 marca, odbędą się w pasażu centrum handlowego Auchan Sosnowiec. Wiosenne targi budowlane będą doskonałą okazją, aby poznać najnowsze trendy wyposażenia domu i ogrodu oraz nowoczesne technologie w budownictwie.

Przez trzy dni goście galerii handlowej będą mieli okazję poznać nowości i trendy na rynku budowlanym, a także znaleźć materiały niezbędne do remontu i wyposażenia wnętrz. Osoby dopiero poszukujące inspiracji będą mogły porozmawiać z ekspertami i przedstawicielami firm remontowych i budowlanych.

– Podczas targów coś dla siebie znajdą również osoby planujące stworzenie przydomowego ogrodu. Na stoiskach będzie można znaleźć bogatą ofertę artykułów i narzędzi ogrodniczych, jak również nasiona roślin oraz sadzonki kwiatów i krzewów – zapowiadają organizatorzy.

Wiosenne targi budowlane w centrum handlowym Auchan Sosnowiec rozpoczną się w najbliższy piątek i potrwają do niedzieli. Z ofertami wystawców będzie można zapoznać się w godzinach pracy galerii handlowej. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Jak oceniasz służbę zdrowia w naszym regionie?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...