echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W sobotę, 9 września, na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbył się wielki mecz charytatywny, w którym udział wzięli przyjaciele Fundacji Rób Dobro i Reprezentacja Artystów Polskich. Wygrany meczu był jeden – cierpiący na 4-kończynowe porażenie mózgowe siedmioletni Maciuś.

W sobotę w Sosnowcu naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny: Przyjaciele Fundacji Rób Dobro i Reprezentacja Artystów Polskich. Wszystko po to, aby zgromadzić środki na zakup urządzenia umożliwiające chłopcu postawę pionową, a nawet i chodzenie.

W pierwszej drużynie zagrał m.in. prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński, a także osoby bliskie fundacji. Wśród artystów możemy wymienić takie gwiazdy, jak: Radosław Majdan, Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański, Jarosław Jakimowicz, a także Bilguun Ariunbaatar.

Gra była bardzo wyrównana. Do przerwy miejscowa drużyna prowadziła 2:0, a po zmianie strony szybko podwyższyła na 3:0. Artyści jednak w samej końcówce ruszyli do ataków zdobywając dwa punkty. Ostatecznie to miejscowi wygrali 3:2. Obie drużyny już zapowiedziały, że chcą rozegrać rewanż.

Jednak największym zwycięzcą sobotniego meczu był Maciuś, siedmiolatek, który cierpi na 4-kończynowe porażenie mózgowe dziecięce. Uczestnicy widowiska, który zebrali się na Ludowym kupili cegiełki, a także wrzucali datki do puszek Fundacji. To nie koniec wsparcia, bowiem Fundacja wkrótce udostępni aukcje, na których będzie można wylicytować wiele przedmiotów.

Osoby, które nie mogły wziąć udziału we wczorajszym meczu wciąż mogą wesprzeć Maciusia, poprzez darowiznę:
Nr konta 26 1750 0012 0000 0000 3355 0383
Fundacja Rób Dobro, Plac Kościuszki 5, pokój 101, 41-205 Sosnowiec

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);