Już po raz czwarty w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego odbędzie się wielka bitwa na balony z wodą. W ten sposób sosnowiczanie będą walczyć z upałami.

Celne oko, ułożona ręka i zręczne unikanie nadlatujących balonów – to umiejętności niezbędne w czasie nadchodzącej wielkiej bitwy na balony z wodą. Tegoroczna odsłona sosnowieckiej bitwy odbędzie się w sobotę, 8 lipca na Stawikach.

Na uczestników czekać będą tysiące baloników napełnionych wodą, które zagwarantują świetną zabawę i mnóstwo orzeźwienia. Ponadto organizatorzy przygotowali wiele atrakcji., nie zabraknie także popularnych foodtrucków. Impreza rozpocznie się o godz. 16:00.

Wielka bitwa na balony z wodą jest impreza sportowo-rekreacyjną, która polega na rywalizacji młodzieży, która pozwoli mieszkańcom pozostającym w wakacje w mieście na ciekawe i oryginalne spędzenie czasu. Dodatkowo kilka tysięcy balonów sprawi, że będzie to niezapomniana zabawa dla całych rodzin, a także znakomite lekarstwo na upał.

Podczas wcześniejszych edycji zabawy, sosnowiczanie pokazali, że dobra zabaw to ich drugie imię i podczas bitew dali z siebie wszystko rzucając tysiącami przygotowanych balonów.