Kryminalni z dąbrowskiej komendy wpadli na trop 27-letniego mężczyzny, który posiadał narkotyki i nimi handlował. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można było przygotować blisko 2 tysiące działek dilerskich. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

W piątkowe popołudnie, 6 listopada, dąbrowscy policjanci wpadli na trop 27-letniego mężczyzny, podejrzewanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Kryminalni nie mylili się.

W swoim mieszkaniu oraz garażu na terenie jednego z dąbrowskich osiedli mężczyzna rzeczywiście ukrywał narkotyki. Stróże prawa przejęli prawie 1200 porcji amfetaminy, ponad 650 działek suszu marihuany, blisko 70 tabletek ecstasy oraz 2 gramy haszyszu – przekazał asp. Bartłomiej Osmólski z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Zatrzymany 27-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej przyznał się już do posiadania środków odurzających. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.