Jeden z pracowników Teatru Zagłębia miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Sosnowiecka placówka odwołała weekendowe spektakle (9-11 października).

– Otrzymaliśmy informację, że jeden z naszych pracowników miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem – poinformowała w środę dyrekcja teatru.

W trosce o bezpieczeństwo sosnowiecki teatr odwołał spektakle „Tartuffe” i „Piąta strona świata”, które miały być grane w dniach 9-11 października.

– Kasa teatru pozostanie nieczynna do wtorku, dlatego wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety na weekendowe spektakle, proszeni są o telefoniczny lub mailowy kontakt z Biurem Współpracy z Widzami w celu zmiany terminu biletu lub jego zwrotu – informuje Teatr Zagłębia.

Drodzy widzowie,przed chwilą otrzymaliśmy informację, że jeden z naszych pracowników miał kontakt z osobą zakażoną…

Opublikowany przez Teatr Zagłębia w Sosnowcu Środa, 7 października 2020

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Teatry z Sosnowca i Katowic wspólnie chcą przełamać stereotypy

10 KOMENTARZE

  1. Znam osobę pracującą na Niwce, gorączka, brak węchu i smaku, dostał dwa tygodnie wolnego i czeka na test, czeka się kilka dni. W tym czasie jego rodzina chodzi po fryzjerach, sklepach… Kraj sobie nie radzi z wirusem, jedyna nadzieja, że wirus okaże się mało zjadliwy, inaczej wszystkich nas zje. Tu się wcale nie zanosi na polepszenie i pesymistycznie coraz mniej wierzę w szczepionkę. Jeżeli to będzie coś w rodzaju grypy, to ludzie będą chorować co sezon i będą coraz słabsi. Nawet młode byczki w końcu po którymś ciosie padną.

  2. Prędzej umrzecie z głodu niż z powodu koronawirusa. Inflacja w górę, bezrobocie w górę, kilka banków splajtuje i gospodarce można powiedzieć papa.
    Dziś ogłosili, że cała Polska jest w żółtej strefie i w sklepie nagle puste półki z makaronem i papierem toaletowym, za to pod bankomatem kolejka po gotówkę, mimo, że wypłata dopiero jutro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here