Dom w cenie mieszkania? To możliwe! Dowiedz się, jak powstaje dom z ceramicznych prefabrykatów keramzytowych.

Szybko, bezpiecznie, tanio, kompleksowo i solidnie – tak w kilku zdaniach można podsumować działalność firmy Abakon, która od 17 lat buduje domy w technologi, która jest połączeniem tradycyjnej budowy z nowoczesną prefabrykacją. Dzięki zastosowaniu tej technologii firma wybudowała i przekazała w ręce klientów już blisko 1200 domów. W tych domach nie potrzeba wykonywać prac mokrych, które w znaczący sposób wpływają na czas budowy, a dokładniej ściany domów nie wymagają wykonania tynków wewnętrznych i ich sezonowania – wystarczy wykonać cienkie gładzie. Na etapie prefabrykacji wykonane będą już podejścia pod instalacje elektryczną i teletechniczną. Nowe domy wyposażone są w optymalne systemy grzewcze i odnawialne źródła energii.

– Proponujemy sprawdzone rozwiązanie ponieważ nasi klienci dzielą się z nami swoimi obiektywnymi opiniami na temat urządzeń i rozwiązań jakie wprowadzili u siebie. Nasza specjalnością są wygodne, funkcjonalne i zdrowe domy z keramzytu, budowane głównie według naszych autorskich regularnych projektów. W naszej ofercie są również takie projekty domów, które na życzenie klientów modyfikujemy i dostosowujemy, tak by w pełni nadać takiej funkcjonalności pomieszczeń i żeby w pełni dopasować dom do potrzeb przyszłych mieszkańców – mówią przedstawiciele firmy Abakon. – Nie musisz oglądać tysięcy projektów domów – my wybierzemy projekt dopasowany do waszych potrzeb i do założonego budżetu – dodają.

Warto podkreślić, że firma Abakon realizuje także projekty domów posiadane przez klientów. Szczegółowych informacji na temat projektów, ich realizacji oraz samej firmy będzie można uzyskać w dniach 29 i 30 maja podczas dni otwartych. Ponadto, w ich trakcie będzie można zobaczyć technologię i porozmawiać z doradcami, którzy doradzą i podzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

– Budujemy kompleksowo od – projektu do oddania kluczy nowego domu. Jesteśmy na każdym etapie decyzji, pomagamy w doborze odpowiedniej technologii i rozwiązań oraz podpowiadamy na co zwracać uwagę przy wyborze projektu. Z naszym zespołem można się niezobowiązująco się spotkać podczas dnia otwartego – informują przedstawiciele firmy Abakon.

Bezpieczny dzień otwarty

Ze względu na panującą pandemię dzień otwarty będzie przeprowadzony z zachowaniem możliwych środków ostrożności. – Prosimy Państwa o wypełnienie formularza – my telefonicznie ustalimy dokładną godzinę wizyty i podamy dokładny adres, tak by na terenie budowy nie znajdowało się więcej osób niż określają to obecne przepisy. Chcemy Państwu zagwarantować bezpieczne warunki i dlatego ilość osób biorąca udział w wydarzeniu jest ograniczona. Prosimy o przybycie max.2 osób na jedno zaproszenie (chodzi mi tutaj np.: małżeństwo bez dzieci czy też bez osób trzecich). Jeżeli zdarzyło by się tak, że zabrakło by miejsc zawsze umówimy się z Państwem indywidualnie w najlepszym dla Państwa terminie – podkreśla Jakub Dębowski z firmy Abakon.

Wpadnij na chatę!