Sylwester na bis stał się stałym elementem witania nowego roku w sosnowieckim Teatrze Zagłębia. Jakie atrakcje przygotowano tym razem?

Stałym bywalcom Teatru Zagłębia w Sosnowcu nie trzeba niczego tłumaczyć. Sylwester na bis cieszy się sporym zainteresowaniem. Ruszyła już rezerwacja miejsc.

Publiczność Teatru Zagłębia od lat żegna stary rok na wieczorze sylwestrowym. Dla tych, którzy nie mogą tego dnia „imprezować” w teatrze, w styczniu artyści kilkakrotnie zagrają skróconą wersję wieczoru sylwestrowego.

Sylwester na bis w Teatrze Zagłębia

Każdy Sylwester na bis rozpocznie się od komedii „Pomoc domowa” Marca Camolettiego w reżyserii Wojciecha Leśniaka. Szalona służąca Nadia (znana widzom ze spektaklu „Boeing, Boeing”) to prawdziwy agent w spódnicy – wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Właśnie rozpoczyna pracę u nowych gospodarzy. Czy uda jej się zapanować nad ich szalonymi sercowymi perypetiami? I jakie tajemnice skrywa sama?

– Po spektaklu odbędzie się program artystyczno-kabaretowy. Będzie m.in. zabawny zestaw skeczy i kabaretowych piosenek w wykonaniu naszych znakomitych aktorów – mówi Ewa Koralewska, rzeczniczka Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

Sylwester na bis w Teatrze Zagłębia – kiedy pokazy?

Sylwester na bis w Teatrze Zagłębia będzie grany 5 stycznia (godz. 19.00), 6 i 7 stycznia (godz. 18.00), 12 stycznia (godz. 19.00), 13 i 14 stycznia (godz. 18.00), a także 20 i 21 oraz 27 i 28 stycznia (o godz. 18.00). Bilety w cenie 40 zł (balkon) i 55 zł (parter) do nabycia m.in. w kasie teatru.

– Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wcześniej rezerwacji miejsc – dodaje Ewa Koralewska.

CZYTAJ: Teatr Zagłębia stawia na edukację. Zatrudnili edukatorkę teatralną