W Sosnowcu, już po raz kolejny, mieszkańcy Nowy Rok pod Urzędem Miejskim. Gwiazdą wieczoru był Stachursky, nie zabrakło także dobrej zabawy oraz…zaręczyn.

Za nami sylwestrowa noc pełna emocji i zabawy w Sosnowcu. O dobry nastrój uczestników miejskiej imprezy zadbał DJ Wikar oraz Anya Pereła. Szumnie zapowiadaną niespodzianką okazał się być występ Sosnowieckiej Orkiestry Dętej, która zaprezentowała znane utwory w nowych aranżacjach.

Wcześniej jednak, jeden z artystów występujących na scenie oświadczył się swojej ukochanej. Tym, którzy nie uczestniczyli w wydarzeniu zdradzamy, że Anya Pereła przyjęła oświadczyny.

Gwiazdą wieczoru był Stachursky, który rozruszał sosnowiecką publiczność swoimi największymi hitami. Nowością podczas tegorocznej zabawy był dron show, podczas którego zobaczyć można było tańczącą postać, bijące serce, a także logo miasta.

I chociaż ta atrakcja zyskała spore uznanie wśród uczestników sylwestrowej zabawy, nie zabrakło głosów krytycznych, które twierdziły, że atrakcja nie byłą dopracowana.