12 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Czekolady. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!

Dzień Czekolady to wyjątkowa data w kalendarzu wszystkich łasuchów. Tego dnia ciężko odmówić sobie słodkiej przyjemności.

Przy okazji tego święta warto odwiedzić kawiarnię La Isla Del Chocolate, która mieści się przy ulicy Targowej 10 w Sosnowcu. Miejskie to w idealny sposób łączy kawiarnię, cukiernię i pijalnię czekolady.

Wysokiej jakości czekolada i smaczne desery lodowe to wyróżnik sosnowieckiego lokalu, który teraz zaprasza także swoich klientów do ogródka letniego.

Świętujcie razem z nami Światowy Dzień Czekolady i weźcie udział w wyjątkowym konkursie. Przygotowaliśmy dla Was pięć zaproszeń do La Isla Del Chocolate. Jedno zaproszenie obejmuje: 2 desery lodowe w pucharku tradycyjnym (do wyboru) oraz 2 kawy (do wyboru: espresso, americano, biała i latte).

Aby zdobyć zaproszenie wystarczy tylko napisać:

Za co lubicie czekoladę?

Na odpowiedzi czekamy do 19 kwietnia, do godz. 10.00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniem do sosnowieckiego lokalu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Dzień Czekolady”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Kwiecień miesiącem czekolady. Jak Dzień Czekolady świętują w Sosnowcu?

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here