44-letni mieszkaniec Sosnowca i jego 22-letni kompan napadli, w centrum Sosnowca, 11-letniego chłopca. Grozili mu i ukradli telefon.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia. Dwóch mężczyzn – 44-letni mieszkaniec Sosnowca i 22-letni mieszkaniec Mysłowic zaczepili 11-letnie dziecko w centrum Sosnowca. Po czym dokonali na nim rozboju.

– Mężczyźni szarpali chłopca i grozili. Następnie ukradli mu telefon komórkowy. Chłopiec był wstrząśnięty. Obywaj, pod koniec tygodnia, zostali zatrzymani i objęci policyjnym dozorem – mówi Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

W toku prowadzonych czynności wyszło na jaw, że zatrzymani odpowiedzialni są jeszcze za dwa inne, podobne przypadki rozbojów dokonanych w Sosnowcu w ostatnim czasie. Grozi im do 12 lat więzienia.

9 KOMENTARZE

  1. Niech radni sosnowca ,trzymają tablety w domach dla bezpieczeñstwa. W sosnowcu złodzieji nie brakuje a jeszcze można oberwać po buzi.

  2. A co robili w tym czasie ojciec i matka tego poszkodowanego dzieciaka ,komórka czy tablet to taki łakomy kąsek w sosnowcu.

    • Może chłopak szedł od kolegi, który mieszka dwie ulice dalej ? Czy 11 latek już sam nie może sam wyjść do kolegi bo jakiś bandyta go napadnie za komórkę, którą noszą dzisiaj nawet bezdomni ? Napadł go 44 latek czyli wiedział co robi, powinien dostać stosowną karę do swojego czynu i wieku.

  3. a poco afiszował się z komôrka ten dzieciak w sosnowcu to komórki czy.tablety ,są niezłym kąskiem dla złodzieji i nie tylko dla nich.Oby tylko radnym.nikt nie ukradł tableta. Pewnie dostali drogie te tablety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here