W piątek, 9 lutego nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej na danych częściach Sosnowca. Warto zapoznać się z utrudnieniami.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej planowane są w piątek w godzinach 8-11 przy wybranych częściach ulicy ul. Żurawiej, Warneńczyka, Małachowskiego, a także w pawilonie warzywnym, Szopie i innych punktach usługowych w tym rejonie.

Następnie, w godz. 10-13 przerwa prądu nastąpi we wskazanych punktach przy ulicy Szybowej, Dybowskiego, Konstytucji, Żelaznej oraz w pobliskich, sklepach, pawilonach i kiosku.

W tym czasie prowadzone będą prace remontowo-eksploatacyjne. W związku z tym należy spodziewać się wyłączeń prądu. Informacje o wyłączeniach i awariach można sprawdzać na stronie firmy Tauron.

Ponadto, z utrudnieniami w najbliższych dniach zmagać się będą mieszkańcy Dębowej Góry (11.02), ulicy Koszalińskiej (12.02), Armii Krajowej, Ordonówny (13.02), Małachowskiego, Zagłębiowskiej, Hallera, Wojska Polskiego (14.02). Problemy wystąpią także w Przedszkolu nr 46 (12.02) i nr Szkole Podstawowej nr 29 (14.02) oraz Ogródkach Działkowych Róża (13.02).