Margaret, polska piosenkarka i autorka piosenek, wydała swój nowy singiel pt. „Roadster”. Klip, z gościnnym udziałem Kizo, kręcony był w Sosnowcu.

Margaret to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, z wykształcenia projektantka mody. Młoda wokalistka od kilku lat nie przestaje zaskakiwać za sprawą swoich stylizacji, tekstów i utworów. Nie inaczej jest w przypadku swojego najnowszego singla pt. „Roadster”, do którego zdjęcia wykonane zostały w Sosnowcu, na basenie Sieleckim.

Piosenka zbiera wiele pozytywnych opinii i ma szansę stać się hitem. Fani zwrócili także uwagę na zgrabne ciało piosenkarki, które zaprezentowała w bikini oraz na oryginalne paznokcie. Teledysk do utworu został zrealizowany przez Macieja „Maca” Adamczaka z Sosnowca.

– „Roadster” to kolorowe, muśnięte ostatnimi promieniami słońca, wspomnienie wakacji. Mały, zwinny samochód bez dachu to metafora uczucia wolności i prostej radości z życia. Któż sprawdziłby się lepiej w tym duecie i wakacyjnym peanie niż miłośnik motoryzacji i wygodnego życia Kizo. „Roadster” to numer w którego sens nie należy się zanadto zagłębiać. Trzeba go poczuć i dobrze się bawić chłonąc ostatnie ciepłe dni – wyjaśniają twórcy.

Margaret kilka tygodni temu potwierdziła, że pracuje nad nową płytą. Na razie jednak nie ujawniła dokładnej daty premiery, ma ona ukazać się jeszcze w tym roku.