Trwa akcja „Psipłyń z pomocą”, w ramach której, każdy kto do końca listopada przyniesie podarunek dla sosnowieckiego schroniska dla zwierząt otrzyma 30 proc. zniżki na wejście do parku wodnego Nemo.

Tajger to wytrwały, przystojny brunet, który zyskał już miano schroniskowego weterana. Aron potrafi przewidywać zamiary ludzi, odczytując ich mowę ciała. Drako, który otrzymał imię na znak mroków swojej przeszłości, potrafi z kolei skoczyć na wysokość pięć razy większą niż sięga wzrostem.

A jaka jest Twoja supermoc? Może nią być np. pomaganie bezdomny zwierzakom, Aronowi, Tajgerowi, Drako i wielu, wielu innym. Teraz superbohaterem może zostać każdy przy okazji wizyty w Nemo w Dąbrowie Górniczej.

Tajger Psipłyń z pomocą - fot. mat. pras.
Tajger Psipłyń z pomocą – fot. mat. pras.

Każdy kto weźmie udział w akcji będzie pływał 30 proc. taniej. Promocja dotyczy biletów basenowych normalnych i ulgowych od godziny 9:00. Wystarczy okazać przy kasie prezent dla schroniska i zostawić go w specjalnie przygotowanym do tego koszu.

Czym najlepiej wesprzeć bezdomne psiaki i kociaki? Po pierwsze, karmą mokrą i suchą, ale wybierając ją warto zwrócić uwagę, że nie tylko ilość ma znaczenie. Schronisko potrzebuje karmy specjalistycznej, wysokoenergetycznej, odchudzającej lub dla kociąt i szczeniąt.

Drugim niezbędnym elementem są podkłady higieniczne, lignina i żwirek dla kotów. Te produkty schronisko przyjmie w każdych ilościach. Możecie też przynieść koce, smycze, obroże lub ubranka zakładane zwierzakom po sterylizacji lub operacji.

Akcja jest współorganizowana ze Stowarzyszeniem Nadzieja Na Dom oraz Schroniskiem Dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu, do którego powędrują zebrane dary.