Przedstawiamy Wam Panią Małgosię, kobietę, która nie ma sobie równych i dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Bohaterka tej metamorfozy udowodniła, że w każdym wieku można zmienić styl życia. Pani Małgosia od początku była zmotywowana do pracy, sumiennie realizowała założenia diety i wierzyła w swój sukces! Zapraszamy na wywiad z naszą bohaterką.

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

Decyzję o odchudzaniu podjęłam przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Pojawiło się nadciśnienie, cukrzyca, straszne bóle kręgosłupa. Byłam wiecznie zmęczona, jakiekolwiek prace czy to domowe czy prace w ogródku sprawiały ogromny wysiłek. Na pewno chciałam zawalczyć o wygląd, męczyły mnie zakupy w największych rozmiarach.

Czego obawiała się Pani przed podjęciem kuracji?

Obawiałam się czy podołam trzymać dietę bez podjadania między posiłkami. Ponieważ tak to wyglądało przed rozpoczęciem kuracji.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?

Pierwsze tygodnie były bez nawykowego podjadania. Brakowało tego, czy to jakiegoś chrupka czy słonego paluszka. Zamieniłam to na wodę. Pani dietetyk wspominała jak bardzo istotne jest picie wody. I to pomagało.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?

Przede wszystkich spożywałam za mało warzyw, pochłaniałam mnóstwo owoców co również nie było dobre, jak i do codziennej kawy musiało być coś słodkiego.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Jestem dumna, że mi się udało! Trochę silnej woli i wyglądam znacznie lepiej. Noszę
ubrania o 4 rozmiary mniejsze, już się tak nie męczę, wszystkie prace wykonuję szybciej,
bez większego wysiłku. Jestem bardzo wdzięczna mojej Pani dietetyk, która mnie tak
dopingowała, gratulowała przy cotygodniowej utracie masy ciała, przygotowywała przepisy
na posiłki, które są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu.

Jeśli tak jak Pani Małgosia chcesz zawalczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie, umów się na bezpłatną konsultację w gabinecie Projekt Zdrowie w Dąbrowie Górniczej. Niech marzenia staną się rzeczywistością! Zapraszam – dietetyk mgr Kamila Kostanek
Projekt zdrowie – fot. mat. pras.

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info

ul. Wojska Polskiego 32/3

41-300 Dąbrowa Górnicza

Tel. +48 881 930 235

Projekt zdrowie – fot. mat. pras.