Śledczy z będzińskiej komendy poszukują dwóch młodych mężczyzn – sprawców niezwykle brutalnego rozboju na 50-letniej ekspedientce sklepu w Psarach.

Do rozboju doszło w niedzielę, 20 grudnia około 23.05 w Psarach przy ul. Wiejskiej. W chwili, gdy 50-letnia ekspedientka zamykała sklep, wtargnęła do niego dwójka przestępców. Młodzi mężczyźni dotkliwie pobili kobietę, a następnie skradli pieniądze znajdujące się w sklepie. Sprawcy rozboju komunikowali się ze wschodnim akcentem. Pobita do nieprzytomności kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Policja prosi o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców rozboju pod numerem telefonu: (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

– Będzińscy policjanci proszą także o kontakt osoby, które podróżowały ulicą Wiejską w Psarach w dniu 20 grudnia br. około godziny 23 a posiadają w samochodach video-rejestratory jazdy które zarejestrowały przechodzących ulicą dwóch młodych mężczyzn – apelują policjanci.