Sosnowieccy policjanci zatrzymali 80-letniego mężczyznę, który jechał nietrzeźwy chodnikiem, po czym wjechał na schody. Ostatecznie zaparkował swoje auto na środku parkingu, przed jednym z dyskontów w centrum miasta.

Policjanci ujęli 80-letniego mężczyznę, który jadąc nietrzeźwy chodnikiem wjechał na schody, po czym zaparkował swój samochód na środku parkingu przed jednym z dyskontów spożywczych w centrum miasta. O tym zajściu poinformował policję jeden z przerażonych świadków zdarzenia.

Przybyli na miejsce policjanci od razu zauważyli, że 80-latek porusza się w sposób nieskoordynowany, jego mowa jest bełkotliwa, a zapach alkoholu bijący od niego jest wyraźnie wyczuwalny nawet ze sporej odległości. Mężczyzna był w takim stanie, że nie dał rady skutecznie dmuchnąć w alkomat. Wobec tego pobrano mu krew do badań.

Okazało się także, że mężczyzna posiada czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, który sąd orzekł mu w maju 2017 roku. Teraz odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz złamanie sądowego zakazu. Sosnowieckiemu seniorowi grożą 3 lata pozbawienia wolności.

Skomentuj przez Facebook

7 KOMENTARZE

  • To niby co?
   Że stary pierdziel to dać mu nagrodę, że nikogo nie zabił?
   Uważasz, że jak stary to bezkarny i może robić wszystko z racji siwych włosów?
   Prawo to prawo – obowiązuje wszystkich.
   Szkoda tylko, że w tym kraju świnie mają immunitety broniące je przed pospolitymi przestępstwami.

 1. O co wam chodzi? Może nieszczęśnik ma niską emeryturę i chce ostatnie lata życia spędzić w ciepłym więzieniu z darmowym żarciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here