Marzysz o słodkiej brzoskwini czy raczej jesteś zwolenniczką cięższych, drzewnych aromatów? Niezależnie, który z nich wybierasz, już teraz znajdź idealne perfumy na nadchodzący sezon. Otul się pięknym zapachem i bryluj w towarzystwie.

Najsilniejsze afrodyzjaki

Owoce morza, przyprawy i zapachy to jedne z najbardziej znanych afrodyzjaków. Dobra kolacja na pewno sprawi przyjemność Twojemu partnerowi i rozbudź w nim pożądanie. Postaw kropkę nad „i” spryskując się odpowiednimi perfumami. O niektórych składnikach od wieków mówi się, że maja tajemniczą „moc”. Naukowcy pieczołowicie badają, które substancje stymulują nasze zmysł. Sprawdź ile z nich znajdziesz w swoim flakoniku z pachnidłem!

Perfumy na jesień 2020 - fot. mat. pras.
Perfumy na jesień 2020 – fot. mat. pras.

Tajemniczy składnik perfum

Czy uwodzenie zapachem jest możliwe? Oczywiście, że tak! Zmysł węchu, jest jednym z najczulszych w naszym organizmie, a odpowiednie aromaty mogą wpłynąć na zmianę naszej opinii na temat osób i produktów. Do najbardziej zmysłowych zapachów zaliczamy:

1. Tuberozę – woń tego pięknego, białego kwiatu uznawana jest za jeden z najbardziej sensualnych aromatów na świecie. Co ciekawe w czasach wiktoriańskich zakazano używania tego olejku eterycznego w obawie przed spontanicznym orgazmem! Uważano, że wywołuje on silny i niemożliwy do opanowania popęd seksualny. Nuty zapachowe tuberozy znajdziesz np. w perfumach Good Girl.
2. Jaśmin – uznawany za symbol miłości, wiecznego szczęścia i piękna. To jeden z najbardziej sensualnych, kwiatowych zapachów. Znajdziesz go we flakonie o skromnej nazwie CH od Caroliny Herrery.
3. Przyprawy np. cynamon czy imbir – odrobina pikanterii nigdy nikomu nie zaszkodziła. Przyprawy maja za zadnie wzmocnić zapach, i nadać mu intrygujące wykończenie. Zaskakujący imbirowy aromat poczujesz zaraz po rozpyleniu CH L’Eau 2017.

Perfumy na jesień 2020 - fot. mat. pras.
Perfumy na jesień 2020 – fot. mat. pras.

Uwodzicielski zapach dla kobiet

Carolina Herrera jest jedną z najpopularniejszych projektantek na świecie a jej ubrania to kwintesencja kobiecej siły i pewności siebie. Dokładnie takie same są produkowane przez markę perfumy. Ich kosmetyki zalicza się do najbardziej luksusowych na rynku. Nic dziwnego, że kultowy flakonik perfum w kształcie seksownej szpilki znika z perfumeryjnych półek w mgnieniu oka.

Gwarantujemy, że zakochasz się w produktach z logiem CH. Wszystkie kosmetyki od Caroliny Herrery znajdziesz klikając w poniższy link: https://makeup.pl/brand/23791/