W rockowym klubie Rock Out w Dąbrowie Górniczej miał odbyć się koncert Tomasza Karolaka, który promuje swój projekt artystyczny „Pączki w Tłuszczu”. Wydarzenie zostało odwołane.

Tomasz Karolak to polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, lektor, reżyser teatralny, przedsiębiorca, satyryk, założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA. Aktor od kilku lat próbuje także swoich sił jako piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu, który współtworzy z Bartoszem Miecznikowskim.

W ramach swojego projektu artystycznego wystąpił w wielu miejscach, w całej Polsce. Występy zostały zawieszone ze względu na pandemię i panujące obostrzenia dotyczące wydarzeń kulturalnych. Koncerty zostały wznowione. Jeden z nich miał odbyć się 23 października w klubie Rock Out w Dąbrowie Górniczej.

Wydarzenie zostało odwołane, bo jak napisał w oficjalnym wydarzeniu organizator nie cieszyło się zainteresowaniem odbiorców. – Z powodu braku zainteresowania jesteśmy zmuszenie odwołać koncert grupy Pączki w tłuszczu w Rock Out. Przepraszamy tych, którzy wybierali się na koncert, ale niestety poziom przedsprzedaży koncertu zamknął drogę do jego organizacji – czytamy w komunikacie organizatora.

Warto dodać, że bilety na planowane wydarzenie kosztowały 60 i 90 złotych.