Morderstwem Madzi z Sosnowca żyła cała Polska. Dziś o tej strasznie tragedii znów przypomni sobie cała Polska. Wszystko za sprawą programu „Polskie zabójczynie”, który pokaże Crime+Investigation Polsat.

Historia matki Madzi z Sosnowca to jedna z najgłośniejszych polskich spraw kryminalnych ostatnich lat. Kiedy Katarzyna W. zawiadomiła policję o zaginięciu swojej 6-miesięcznej córeczki 24 stycznia 2012 roku, nikt nie przewidywał, że prawda okaże się jeszcze straszniejsza od przebiegu zdarzeń, które prezentowała kobieta.

Po wielu miesiącach dochodzeń, ogólnopolskim poszukiwaniu Madzi i zaangażowaniu się w sprawę prywatnego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, wyszło na jaw, że winną zaginięcia Madzi jest właśnie jej matka. Katarzyna W. upozorowała bowiem porwanie i zataiła fakt, że udusiła swoją bezbronną córeczkę a następnie zakopała jej ciało.

Historia tej tragedii zostanie pokazana w pierwszym odcinku nowej serii „Polskie zabójczynie” na kanale Crime+Investigation Polsat w środę, 28 marca o godz. 22.00.

Program „Polskie zabójczynie” opowiada prawdziwe historie kobiet, które zabiły. Każdy odcinek poświęcony jest innej, opartej na faktach zbrodni. Poprzez rozmowy z policjantami, psychologami, pozostałymi ekspertami kryminalnymi a także znajomymi ofiar i zabójczyń, program stara się odpowiedzieć na pytanie, co skłoniło kobiety do popełnienia zbrodni i czy istnieje jakiś czynnik, który predysponuje niektórych do zabicia drugiej osoby.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Tą historią żyli mieszkańcy Sosnowca. Wraca sprawa „Matki Madzi”