Umiejętność posługiwania się językiem obcym czy obsługa komputera to ogromny komfort, który przydaje się nie tylko w pracy, ale także w codziennym życiu. Warto zatem zadbać o osobisty rozwój.

Chcesz nauczyć się języka angielskiego za darmo? A może myślisz o zmianie zawodu? Szkoła Żak zaprasza do udziału w projekcie unijnym. Projekt skierowany jest do mieszkańców województwa śląskiego, do osób powyżej 25 roku życia, pracujących, z wykształceniem najwyżej średnim.

W ramach projektu uczestnicy spotykają się raz w tygodniu na zajęciach informatycznych oraz raz w tygodniu na zajęciach z języka angielskiego. Zajęcia są nieodpłatne!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK – fot. mat. pras.
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK – fot. mat. pras.

Jak wybrać szkołę policealną?

Coraz więcej osób decyduje się na podnoszenie swoich kwalifikacji w szkołach policealnych. Zarówno podczas studiów, jak i kiedy już pracujemy, możemy tam w łatwy sposób się dokształcić lub rozwijać swoje pasje. Na rynku możemy znaleźć coraz więcej takich instytucji. Jak wybrać szkołę policealną?

Wybierz lidera

Decydując się na wybór szkoły sprawdźmy najpierw jak długo funkcjonuje ona w naszym mieście, jak dużo ma oddziałów w całej Polsce. Dzięki temu zyskasz pewność, że będziesz mógł skończyć rozpoczęty przez siebie kierunek. Niektóre placówki otwierają się i po trzech miesiącach ogłaszają upadłość.

Sprawdź cenę

Często zdarza się, że firmy oferują naukę za darmo, a następnie pobierają opłaty za zaświadczenia, legitymacje czy podejście do egzaminów. Sprawdź więc czy na umowie, którą podpisujesz nie ma zapisów drobnym druczkiem. „Docierają do nas informacje, że niektóre firmy zapisują w umowie kary pieniężne za rezygnację z zajęć czy brak frekwencji. To na tyle duży problem, że wprowadziliśmy gwarancję braku ukrytych opłat, aby nasi słuchacze mieli pewność, że uczą się na darmowych kierunkach.

Wybierz kurs

W ramach szkoły Żak prowadzimy też kursy (nie wymagamy wykształcenia średniego – za wyjątkiem kierunku rejestratorka medyczna): rejestratorka medyczna, wizaż, biomasaż, dekorator wnętrz, trener personalny i inne.

Wybierz szkołę

Wybierz jeden z bezpłatnych kierunków w szkołach policealnych: kosmetyka, BHP, informatyka, rachunkowość, opiekun medyczny, florystyka i inne. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

Centrum Nauki i Biznesu Żak znajduje się w Będzinie (ul. Modrzejowska 99), Dąbrowie Górniczej (Ul. Juliusza Bandrowskiego-Kadena 3A) oraz Sosnowcu (ul. Warszawska 1).