Policjanci poszukują 16-letniej Nikoli Fik. W czwartek, 14 czerwca nastolatka opuściła miejsce zamieszkania i do tej pory nie wróciła. Czy dziewczyna jest poza granicami kraju? Policja apeluje o pomoc.

Jak informują zawierciańscy policjanci, w czwartek, 14 czerwca około godziny 11:00 Nikola Fik wyszła z domu nie informując o tym członków rodziny. Według dotychczasowych ustaleń, zaginiona 16-latka mogła wyjechać poza granicę kraju. Najprawdopodobniej do Niemiec.

RYSOPIS ZAGINIONEJ:

Nikola Fik ma 167 cm wzrostu, sylwetkę średnią, twarz okrągłą, oczy szare, włosy czarne proste długie do ramion, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia zabrała z domu czarną torebkę skórzaną na długim pasku, torbę podróżną koloru brązowo-beżowego z napisem: Louis Vuitton.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami telefon (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełniając formularz „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej KPP w Zawierciu.