We wtorek, 29 sierpnia na przystanku przy ul. Staszica w Sosnowcu znaleziono zwłoki mężczyzny. Tożsamość mężczyzny jest ustalana przez służby.

Dziś nad ranem policja została poinformowana o leżących zwłokach mężczyzny na przystanku przy ulicy Staszica w Sosnowcu. Na miejsce przyjechały policja i pogotowie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że była to śmierć naturalna. Wykluczyliśmy udział osób trzecich. Nie miejscu trwają czynności – mówi st. asp. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Nasi czytelnicy donoszą, że wiata przystankowa była osłonięta parawanem. W miejscu zdarzenia trwają czynności policyjne. Na miejsce przyjechał także prokurator, który wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Zdecyduje on także, czy przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Z uwagi na brak przesłanek przestępstwa policja nie prowadzi dochodzenia w tej sprawie.

Podobnego odkrycia dokonano wczoraj w dzielnicy Stary Sosnowiec. Tu również policja wyklucza udział osób trzecich i nie prowadzi dochodzenia.