Wyścigi monster trucków, płonące auta i powietrzne akrobacje, czyli światowej klasy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już w czwartek, 10 sierpnia zagoszczą w Dąbrowie Górniczej.

American Monster Truck Motor Show to emocjonujące widowisko i pokaz motoryzacyjny w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich. Pokaz to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami.

Jak zapewniają organizatorzy, będzie to niezapomniany występ – pisk opon, ryk silników, zapach benzyny i palonej gumy oraz popcornu, stwarzają ten niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju amerykański klimat jaki widzimy na wielu, zagranicznych filmach akcji.

Publiczność będzie mogła zobaczyć jak gigantyczne, kilkutonowe pojazdy zaciekle rywalizują ze sobą miażdżąc wszystko co napotkają na swojej drodze! Ponadto, uczestnicy tego niezwykłego show zobaczyć będą mogli m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, palenie gumy, przebijanie głową płonącej ściany, jazdę samochodem na dwóch kołach czy podniebne skoki na motocyklach i motorach, połączone z akrobacjami
oraz wiele, wiele innych popisów, mrożących krew w żyłach.

Zastrzyk kinowej adrenaliny będzie można przeżyć na własnej skórze już w czwartkowy wieczór. Najlepszych kaskaderów i ich wielkie samochody podziwiać będzie można na parkingu Intermarche w Dąbrowie Górniczej. Bilety dostępne są przy kasie, bezpośrednio przed programem.