Ulubione święto wszystkich dzieci zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji włodarze zagłębiowskich miast przygotowali dla najmłodszych wiele ciekawych atrakcji. Dobra zabawa gwarantowana!

Zagłębiowskie dzieci Świętego Mikołaja mogły spotkać w miniony weekend w Dąbrowie Górniczej, jednak i dzisiaj 6 grudnia nie zabraknie atrakcji zorganizowanych przez miasta. Poczciwy Święty już potwierdził swoja obecność w Czeladzi.

W czwartkowe popołudnie na czeladzkim rynku, na najmłodszych mieszkańców miasta czekać będzie św. Mikołaj wraz z przyjaciółmi, którzy przeniosą uczestników wydarzenia do świata bajek. Będzie to niebywała okazja, aby spotkać Śnieżynkę, Elfa i wiele innych, znanych i lubianych postaci. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabaw i konkurencji, a także pamiątkowych zdjęć. Start o godz. 16:00.

W Sosnowcu poczciwy staruszek z Laponii będzie czekał na najmłodszych w piątek, 7 grudnia w budynku Urzędu Miejskiego, gdzie ponownie uruchomi swoją manufakturę. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji. W tym roku, w zabawianiu najmłodszych mieszkańców miasta pomagać będzie Blowek, jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów. Zabawa rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 20.

Następnego dnia św. Mikołaja będzie można spotkać m.in. w Będzinie, gdzie w parku Syberka odbędą się Będzińskie Mikołajki. Tu również na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym fabryka św. Mikołaja, kiermasz świąteczny czy gry i zabawy.

Tego samego dnia Mikołaj pojawi się również w Zawierciu, na hali przy ul. Blanowskiej, gdzie odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci, zumba, animacje taneczne oraz konkursy z nagrodami.

CZYTAJ TAKŻE:

Święty Mikołaj już rozdaje prezenty [KONKURS]