Wraz z początkiem wiosny w Będzinie rozpoczęto realizację kolejnych inwestycji mających podnieść komfort życia mieszkańców.

Będzińscy samorządowcy wiedzą, że na oświacie nie można oszczędzać, dlatego z roku na rok inwestują coraz więcej na modernizację i rozbudowę placówek oświatowych.

Przy Przedszkolu Miejskim nr 4 rozpoczęto drugi etap prac związanych z termomodernizacją. W ich zakres wchodzi budowa nowych schodów, chodników wokół budynku oraz placu zabaw.

Już wkrótce, przy Szkole Podstawowej nr 6 powstanie nowoczesne i bezpieczne boisko wielofunkcyjne, bieżnia i nowy plac zabaw.

Remont trwa także w Szkole Podstawowej nr 1, gdzie zburzona została stara sala gimnastyczna. Już niebawem w tym miejscu powstanie piękny i nowoczesny obiekt sportowy dostosowany do potrzeb uczniów.

Oświata jednak to nie wszystko. Będzińscy samorządowcy dbają także o potrzeby pozostałych mieszkańców, aby zapewnić wszystkim wyższy komfort życia.

W Grodźcu trwają pracę na ul. Limanowskiego związane z ułożeniem nowej warstwy bitumicznej, na ul. Okrzei przebudowywana jest kanalizacja ogólnospławna wraz z wymianą przyłączy kanalizacji sanitarnej.