Lubicie mocne wrażenia w kinie? Jeśli tak, to właśnie dla Was jest Nocny Maraton Strachu w kinie Helios w Sosnowcu.

W piątek, 28 czerwca w Kinie Helios odbędzie się pierwszy z serii wakacyjnych maratonów. Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu.

Na początek, długo wyczekiwana premiera filmu Polarodi. Dalej reaktywacja kultowego horroru z lat 80 ubiegłego wieku – Laleczka. Młody chłopiec dostaje w prezencie lalkę, której złowieszcza natura szybko daje o sobie znać. Następnie – Herezja. Zakon, który miał być schronieniem, staje się areną walki dobra ze złem. Dla najodważniejszych, na zakończenie wyświetlony będzie film opowiadający historię religijnego psychopaty i jego kanibalistycznej rodziny – Sawney: kanibal ze Szkocji.

Maraton Strachu w sosnowieckim kinie Helios już 28 czerwca. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Czego najbardziej się boisz?

Na odpowiedzi czekamy do 28 czerwca, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Strachu”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”