W piątek, 12 maja, kina ogólnopolskiej sieci Helios zaproszą wszystkich fanów Science-Fiction na najbliższą odsłonę cyklu NMF: Maraton „Obcego” z premierowym pokazem najnowszego filmu kultowej serii – „Obcy: Przymierze”.

12 maja sosnowieckie kino Helios zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednej nocy wyświetlone zostaną cztery filmy kultowej serii, wraz z premierą najnowszej części – „Obcy: Przymierze”. Na początek Ridley Scott z „Prometeuszem” i reżyserską wersją filmu „Obcy – 8. Pasażer „Nostromo”.

Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się laureat dwóch Oscarów „Obcy – Decydujące starcie” Jamesa Camerona. Na deser, ponownie Ridley Scott i jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, premierowy „Obcy: Przymierze”.

Maraton Obcego - fot. mat. pras.Udająca się na odległą planetę, załoga statku kolonizacyjnego Przymierze, szuka planety – raju. Jednak to, co miało być upragnioną idyllą, okazuje się mrocznym i niebezpiecznym światem, zamieszkanym przez androida Davida jedynego ocalałego z zaginionej wyprawy na statku Prometeusz oraz potworne stworzenia, które urządzają polowanie na członków załogi.

„Obcy: Przymierze” to kolejny film wchodzący w skład kultowej, wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta, serii horror – science fiction Obcy. Cykl cieszy się niesłabnącą popularnością już od prawie 40 lat i na stałe wpisał się w historię kina grozy.

W tym filmie, oprócz aktorów znanych z poprzedniej części – Michaela Fassbendera czy Naomi Rapace pojawi się też m.in James Franco i Guy Pearce.

Seria „Obcy” nieodłącznie kojarzy się z niesamowitymi, budzącymi grozę, pełnymi symboli efektami wizualnymi „Obcy: Przymierze” to kolejny, jeszcze straszniejszy i bardziej fascynujący przystanek tej podróży i oczywiście – obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów mocnych wrażeń.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Co by się stało, gdyby twoje marzenie okazało się najgorszym koszmarem?

Na odpowiedzi czekamy do 12 maja, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Obcego”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”