W najbliższy piątek, 7 lipca, w sosnowieckim kinie Helios zapraszamy na wyjątkową filmową ucztę. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

7 lipca w sosnowieckim kinie Helios (ul. Modrzejowska 32b) odbędzie się mroczny Maraton Grozy z premierowym pokazem filmu „Czarne pióro”. Będzie to pierwszy z serii wakacyjnych Nocnych Maratonów Filmowych.

– Na początek noc grozy z czterema przerażającymi horrorami, po obejrzeniu których będziesz miał obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu – mówią organizatorzy. – Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – dodają.

W programie cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy, w tym aż dwie premiery – „Czarne pióro” i „Bad trip”. Następnie zobaczyć będzie można świetny „Zombie Express” i oparty na prawdziwej historii „Bodom”. Będzie to wyjątkowa i pełna strachu uczta filmowa.

Maraton Grozy w sosnowieckim kinie Helios już 7 lipca. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest Wasz ulubiony horror?

Na odpowiedzi czekamy do 7 lipca, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Grozy”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”