W najbliższy piątek, 24 marca, w sosnowieckim kinie Helios zapraszamy na wyjątkową filmową ucztę. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

24 marca w sosnowieckim kinie Helios (ul. Modrzejowska 32b) odbędzie się mroczny Maraton Grozy. W programie cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy, w tym aż dwie premiery – długo wyczekiwany horror „Baba Jaga” i „Lokatorzy”, a także „Zło we mnie” oraz wizjonerski thriller psychologiczny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Gore’a Verbinskiego, twórcy ”The Ring” – „Lekarstwo na życie”.

– Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zachęcają organizatorzy.

Maraton Grozy w sosnowieckim kinie Helios już 24 marca. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jak bardzo lubicie horrory?

Na odpowiedzi czekamy do 23 marca, do godz. 23.59. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Grozy”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Baba Jaga (PREMIERA)

Zło we mnie

Lokatorzy (PREMIERA)

Lekarstwo na życie

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here