Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski potwierdza, że będzie kandydować w tegorocznych wyborach samorządowych.

Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski poinformował mieszkańców, że wystartuje w tegorocznych wyborach samorządowych i po raz kolejny będzie ubiegać się o fotel prezydenta królewskiego miasta.

– Mam nadzieję, że dostrzegacie Państwo moją dotychczasową pracę i to czego udało nam się już dokonać. Wiele planów i projektów czeka jeszcze na realizację, dlatego chciałbym ponownie kandydować na urząd prezydenta, a Państwa zachęcam do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach – zwrócił się do mieszkańców Będzina.

W najbliższych miesiącach prezydent ma przedstawić wizję dlaszego rozwoju królewskiego miasta. – Najbliższe miesiące to czas podsumowań i przedstawienia planów dalszego rozwoju naszego miasta. Praca na rzecz Będzina była i jest dla mnie wielkim zaszczytem. Ja i moi współpracownicy staraliśmy się przez ostatnie lata sukcesywnie realizować strategię rozwoju miasta, dokładaliśmy wszelkich starań, żeby Będzin był miastem bezpiecznym i przyjaznym dla mieszkańców – przekazał Łukasz Komoniewski.

Łukasz Komoniewski ma 38 lat i od 2010 roku jest prezydentem Będzina. W 2014 roku wygrał wybory w pierwszej turze, uzyskując 64,68 proc. głosów. Jest członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej.