echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej mogą skorzystać z kuponów rabatowych na wybrane towary i usługi, które można zrealizować w dąbrowskich, zagłębiowskich i śląskich firmach.

Dąbrowianie mogą skorzystać ze zniżek od maja do końca lipca. Kupony w wersji papierowej dostępne są w kioskach Ruchu na terenie całego miasta oraz w miejskich instytucjach publicznych. Kupony są całkowicie darmowe.

Kupony dostępne są w formie papierowej, która dostępna jest w Muzeum Miejskim „Sztygarka” oraz elektronicznej (m. in. aplikacja mobilna). Kupon można również zrealizować, okazując go na smartfonie. Wersja elektroniczna dostępna jest w aplikacji mobilnej take&buy oraz na oficjalnej stronie miasta.

– W ramach naszej działalności przeprowadzamy kampanie rabatowe w miastach liczących od 35 000 do 140 000 mieszkańców. Każdego miesiąca pojawiamy się w innym mieście, starannie realizując całą kampanię marketingową. Głównym produktem kampanii są kupony rabatowe lokalnych przedsiębiorstw – mówi Katarzyna Grzybek, współwłaścicielka firmy Lokalne Rabaty.

W każdym wydaniu „Lokalne Rabaty” można znaleźć ponad 30 kuponów rabatowych z różnych branż, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W ramach pierwszej edycji wydarzenia mieszkańcy mogą sporo zaoszczędzić kupując odzież, artykuły domowe, zoologiczne, budowlane i wiele innych.

Do współpracy zaproszone zostały firmy głównie z Dąbrowy Górniczej, ale będą też przedstawiciele biznesu z okolic tego miasta.

– Dla przedsiębiorców jest to atrakcyjna forma przyciągnięcia klientów, a dla mieszkańców sposób na zakupy w korzystnych cenach. Działamy zarówno w interesie lokalnych przedsiębiorców jak i mieszkańców miasta – podkreśla przedstawicielka firmy.

Celem kampanii jest poinformowanie mieszkańców o nadchodzących zniżkach i zachęcenie do korzystania z nich i zachęcenie ich do odwiedzania lokalnych firm i korzystania z ich usług.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Czy tworzenie nowego liceum w Sosnowcu ma sens?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);