echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Od kilku lat podbija polską scenę muzyczną. Jego ostatni album „Mój dom” okazał się hitem. W listopadzie Kortez zagra w Dąbrowie Górniczej.

„Dobry moment”, „Zostań”, – wy także lubicie te nostalgiczne piosenki? Jeśli tak, mamy dobre wieści. Ich autor – Kortez wystąpi 16 listopada o godzinie 19:00 na scenie Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Tym razem Kortez wraz z zespołem zagra na pałacowych deskach w ramach trasy Hej Wy! Supportować go będzie zespół Panieneczki.

Warto dodać, że tej jesieni Kortez zagra kilkadziesiąt koncertów o retrospektywnym charakterze. Większość z nich odbędzie się w dużych, wygodnych salach z miejscami siedzącymi. Będzie można na nich posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza.

Trasę Hej Wy poprzedziło ukazanie się „Mini domu”, który swoja premierę miał we wrześniu. Jest to zbiór EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu „Mój dom”. Na płycie znajdą się także dwa nowe utwory: Hej wy i Jak stare drzewa.

Kortez, czyli Łukasz Federkiewicz to młody kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza. W marcu 2015 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: Joe, Co Myślisz? i Zostań.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Muzyk obdarzony jest niezwykłą, muzyczną wrażliwością, talentem i głębokim, lekko szorstkim wokalem, który zdobył serca setek tysięcy fanów. Jego debiutancka płyta stała się ważnym wydarzeniem na polskiej scenie muzycznej. Kortez zachwycił wielu nie tylko głębią tekstów swoich piosenek ale także dźwiękami.

Album Bumerang był jedną z najchętniej kupowanych płyt 2015 i 2016 roku. Jej nakład przekroczył 90 tysięcy egzemplarzy i pokrył się platyną. Nieznanemu jeszcze kilka miesięcy wcześniej muzykowi przyniósł Fryderyka 2016 za Fonograficzny Debiut Roku.
Z kolei premiera jego drugiej płyty Mój dom miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, a zaledwie po dwóch tygodniach osiągnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel Dobry moment dotarł na szczyt listy przebojów, między innymi radiowej Trójki.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);