27 kwietnia zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową czy synową do sosnowieckiego kina Helios. Tym razem do zobaczenia film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

W czwartek, 27 kwietnia o godz. 18.30 w sosnowieckim kinie Helios odbędzie się kolejne spotkanie Kina Kobiet. Tym razem do zobaczenia komedia pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

– Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o was, drogie panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym – mówią organizatorzy wydarzenia.

„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” to włoski komediodramat dotykający problemów małżeńskich par w średnim wieku. Fabuła filmu opowiada o siedmiorgu długoletnich przyjaciół, którzy spotykają się na kolacji i wpadają na dość nietypowy pomysł.

Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać.

Oprócz filmu dla uczestniczek, jak co miesiąc, przygotowano dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. – Podczas kwietniowych seansów pozostaniemy jeszcze w klimacie świątecznym. Dlatego na seans zapraszamy Panie w stylizacjach w kolorze żółtym. Niech ta barwa króluje na butach, koszulkach, biżuterii, we włosach czy świeżych kwiatach – dodają organizatorzy.

Specjalnie dla naszych Czytelniczek przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Za co lubicie Kino Kobiet? 

Na odpowiedzi czekamy do 26 kwietnia, do godz. 23.59. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Kino Kobiet Kwiecień”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”