We wtorek, 7 lutego w godz. 12-15 w Miejskim Centrum Informacji w Dąbrowie Górniczej odbędzie się kiermasz ofert pracy.

Wszyscy, którzy przyjdą na kiermasz będą mieli możliwość uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach z doradcą zawodowym, który udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące rynku pracy, pomoże określić preferencje zawodowe i podpowie jak napisać profesjonalne CV. Będzie się można także zapoznać z aktualnymi ofertami pracy skierowanymi zarówno do osób bezrobotnych, poszukujących stałej pracy jak i uczącej się młodzieży zainteresowanej krótkoterminowymi ofertami.

Natomiast osoby zainteresowane wyjazdem do pracy w Niemczech będą miały okazję bezpłatnie skonsultować się z przedstawicielem Biura Pośrednictwa Pracy w Niemczech „Przytulski”. Specjalista udzieli wszelkich informacji na temat warunków płacowych, aspektów prawnych i podatkowych takiego wyjazdu, zakładania własnej firmy w Niemczech, możliwości doskonalenia umiejętności językowych i kursów zawodowych oraz zaprezentuje oferty pracy tymże kraju.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Godne Życie, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Dąbrowie Górniczej. Miejskie Centrum Informacji usytuowane jest w CH Pogoria przy ul. Sobieskiego 6 w Dąbrowie Górniczej.

Czy Twoim zdaniem dekomunizacja ulic jest potrzebna?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...