W sobotni wieczór dowiemy się, czy młody sosnowiczanin awansuje do wielkiego finału jubileuszowej edycji muzycznego show. Aby tak się stało Kasjan Cieśla potrzebuje wsparcia mieszkańców Zagłębia.

O finał tegorocznej edycji The Voice of Poland walczy ośmioro uczestników (Stanisław Ślęzak i Tadeusz Seibert z drużyny Margaret, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski z drużyny Michała Szpaka, Alicja Szemplińska i Bartek Deryło z drużyny Tomsona i Barona oraz Damian Kulej i Kasjan Cieśla z drużyny Kamila Bednarka).

Wszyscy zawodnicy przez cały tydzień ciężko trenują przed sobotnim występem. – Przygotowania do półfinału The Voice of Poland są bardzo intensywne. Ciągła nauka tekstów, do tego praca w studiu, choreografia – mówi nam Kasjan Cieśla.

Każdy z uczestników zaprezentuje po dwa utwory. – Zaśpiewamy cover oraz swój własny singiel, wiec będzie to bardzo wyjątkowy odcinek – opowiada młody sosnowiczanin.

Wiemy, że Kasjan Cieśla swój singiel wykona w języku polskim. – Tekst napisałem w większości sam, przy delikatnej pomocy producentów – zdradza.

Czy Kasjan Cieśla wejdzie do wielkiego finału i zostanie najlepszym głosem w Polsce? To wszystko zależy od widzów! Wystarczy tylko wysłać SMS o treści 8 pod numer 7350. – Już teraz czuję się wygranym, że doszedłem do takiego etapu w programie. Jeśli jednak chcecie mnie zobaczyć w ścisłym finale, to wysyłajcie SMS o treści 8 pod numer 7350 – uśmiecha się Kasjan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasjan (@kasjan_ciesla)

Półfinałowy odcinek The Voice of Poland w TVP2 zobaczymy w sobotę, 23 listopada, o godz. 20.05.

Kim jest Kasjan Cieśla?

Kasjan Cieśla pochodzi z Sosnowca, gdzie pracuje jako fizjoterapeuta na oddziale geriatrycznym w jednym z lokalnych szpitali. Kuracjusze go uwielbiają. Kasjan urozmaica czas pacjentom, grając na gitarze i śpiewając piosenki. Kocha swój zawód, ale w przyszłości widzi siebie na scenie. Młody sosnowiczanin od kilku lat pisze teksty i w wolnym czasie tworzy materiał na płytę. W realizacji marzeń pomóc może mu udział w programie The Voice of Poland.

Kasjan Cieśla z Sosnowca najlepszym głosem w Polsce?

Kasjan Cieśla z Sosnowca w półfinale The Voice of Poland

Foto: TVP