Kasia Kowalska zagra w Dąbrowie Górniczej

0
620

Doskonała informacja dla fanów dobrej muzyki! Kasia Kowalska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, wystąpi w styczniu w Dąbrowie Górniczej.

Kasia Kowalska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad 1,4 miliona sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną.

Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydała swój nowy album, na który fani czekali 10 lat. Jesienią ruszyła w jubileuszową trasę koncertową obejmującą kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabranie największych przebojów artystki, jak Prowadź mnie, Antidotum, A to co mam, Spowiedź, Być tak blisko, Co może przynieść nowy dzień, Coś optymistycznego, To co dobre i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty.

W Dąbrowie Górniczej Kasia wystąpi 26 stycznia. Koncert w Pałacu Kultury Zagłębia rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety w cenie 80 zł, 90 zł i 100 zł.