Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Już 9 kwietnia w Będzinie odbędzie się Jarmark Wielkanocny, na którym nie zabraknie wielu ciekawych atrakcji.

Kiermasz ozdób świątecznych, losowanie nagród, stoiska z rękodziełem i wyrobami spożywczymi – to tylko niektóre atrakcje Będzińskiego Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia 2017 roku w godzinach 12.00-16.00 przy będzińskich podziemiach.

Już w najbliższą niedzielę plac przed wejściem do będzińskich podziemi zapełni się drewnianymi kramikami, w których będzie można znaleźć kolorowe ozdoby, pyszne i pachnące smakołyki oraz wiele innych wyrobów.

Jarmark tradycyjnie, jak co roku, pełen będzie przepięknych, świątecznych dekoracji. To świetna okazja, aby zaopatrzyć się tuż przed świętami w ozdoby wielkanocne i poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Imprezę poprowadzi sympatyczna Krówka Matylda.

Dla najmłodszych specjalnie przygotowano: poszukiwania wielkanocnych jajek ukrytych w podziemiach, wiosenny spektakl pt. „Reksio i Krówka Matylda” oraz malowanie pisanki w rozmiarze XXL.

Przy podziemiach będzińskich wystawcy zaprezentują własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, pisanki czy stroiki. Oprócz tradycyjnych wielkanocnych dekoracji odwiedzający jarmark będą mogli nabyć pachnące ciasta, chleby, sery i tradycyjne wyroby wędliniarskie. Będziński jarmark to także zetknięcie się nowoczesnych trendów z tradycją.

Jarmark Wielkanocny przed podziemiami będzińskimi to również losowanie świątecznych upominków. W tym roku w wielkanocnym kole fortuny do wygrania będzie, aż 200 nagród.