W najbliższą niedzielę czeka nas wielkie święto. Święto demokracji. To właśnie tego dnia udamy się do lokali wyborczych i wybierzemy nowe władze w naszych miastach.

W niedzielę, 21 października, udamy się do lokali wyborczych i wybierzemy swoich przedstawicieli, którzy na co dzień będą nas reprezentować i zmieniać nasze najbliższe otoczenie.

To samorządowcy, których wybierzemy, zadecydują o szkołach dla naszych pociech, o placach zabaw, chodnikach, nowych drogach, to oni będą zachęcać potencjalnych inwestorów, aby ci stworzyli u nas nowe miejsca pracy. To wybrani przez nas samorządowcy zadbają o komunikację i służbę zdrowia w naszych miastach.

Przez ostatnie tygodnie wielu kandydatów obiecywało nam mnóstwo rzeczy. Każdy prezentował swój program i apelował, aby to przy jego nazwisku postawić krzyżyk na karcie wyborczej. Oczywiście nigdy nie mamy pewności, czy nasz faworyt dane obietnice spełni, ale takie jest ryzyko demokracji.

Wszystko jest w naszych rękach! Chcecie kontynuacji czy zmian? Możecie to zrobić przy urnach wyborczych. W tych wyborach ważny jest każdy głos – jedna karta może zadecydować o tym, czy ktoś zostanie radnym lub prezydentem. Dlatego jeszcze raz zachęcamy – idźmy na wybory!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

WYBORY 2018. Kto będzie rządził naszymi miastami?