Poszukujesz miejsca na wesele lub inną ważną uroczystość? Hotel Alpin w Szczyrku to najlepsza opcja! Sprawdź, co oferuje swoim gościom.

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dla wielu osób. Nic więc dziwnego, że każdy chce, aby ten dzień był idealny. Wiąże się z tym mnóstwo przygotowań – wybór sukni czy idealnie skrojonego garnituru, znalezienie odpowiedniego zespołu muzycznego, fotografa i kamerzysty, zakup idealnych obrączek oraz dodatków. Jednym z najważniejszych wyborów jest jednak wybór sali weselnej.

hotel alpin
Hotel Alpin – fot. Hotel Alpin

Miejsce, gdzie para młoda oraz goście będą świętować jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu, warto wybrać starannie. Liczy się nie tylko jego położenie, ale także wielkość i wyposażenie sali, smaczne menu serwowane przez sprawdzonego szefa kuchni, obsługa kelnerska, oferowane atrakcje dodatkowe i udogodnienia, takie jak parking czy baza noclegowa. Zapraszając rodzinę czy znajomych, państwo młodzi powinni zatroszczyć się o ich zakwaterowanie. Noclegi dla gości weselnych w Hotelu Alpin są gratis, więc oprócz wygody gości jest to także duża oszczędność.

Wesele w Szczyrku

Organizując wesele państwo młodzi poszukują idealnego miejsca, w którym wszyscy goście będą czuć się dobrze. Takim miejscem jest Hotel Alpin w Szczyrku. Głównym atutem tego miejsca jest lokalizacja, w Beskidzie Śląskim, z dostępem do ogrodu i malowniczym widokiem na góry.

hotel alpin
Hotel Alpin – fot. Hotel Alpin

Wybierając Hotel Alpin w Szczyrku Państwo Młodzi mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz stały kontakt z koordynatorem przyjęcia, który nad wszystkim czuwa i ustala szczegóły oraz plan przyjęcia. Dodatkowo aranżacją sali oraz kwiatami zajmuje się florysta.

Sale weselne można zobaczyć osobiście na spotkaniu w Hotelu lub podczas rozmowy online. Obiekt oferuje zarówno salę na kameralne przyjęcie do 40 osób oraz piękną salę szklaną, w której można zorganizować wesele nawet do 180 osób.

O doskonałą organizację przyjęcia zadba obsługa kelnerska oraz kierownik sali, który czuwa nad przebiegiem przyjęcia od samego początku do ostatniego gościa. Warto również wspomnieć o sposobie podawania kolejnych kolacji, zarówno w formie uroczystej, jak i po góralsku.

Zespół Hotelu Alpin w Szczyrku specjalizuje się nie tylko w organizacji tradycyjnych, polskich wesel, ale również wesel międzynarodowych. – Przyjęcia traktujemy jako osobne wyzwania, nie tylko pod kątem obsługi gości, ale również poznania ich zwyczajów i preferencji – podkreślają koordynatorzy Hotelu Alpin.

hotel alpin
Hotel Alpin – fot. Hotel Alpin

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest także własna cukiernia i wyjątkowe zaplecze gastronomiczne. W menu weselnym nie brakuje tradycyjnych polskich potraw, góralskich przysmaków i nowoczesnego łączenia smaków. Młoda para nie musi martwić się o organizację wesela. Pracownicy Hotelu pomogą w kompleksowym przygotowaniu wydarzenia. Przygotują tort, słodkości, różnego rodzaju bufety tematyczne, atrakcje dodatkowe, podziękowania dla gości, a także zorganizują samochód do ślubu wraz z kierowcą. W ich ofercie znaleźć można także katalog polecanych DJ-ów, zespołów, fotografów czy makijażystek. Dodatkowo możliwa jest organizacja ślubu cywilnego w plenerze, które stają się coraz bardziej popularne.

Komfortowe pokoje dla gości

Hotel Alpin oferuje wygodne miejsca noclegowe dla gości weselnych oraz apartament dla nowożeńców. Obiekt oferuje pokoje o różnej konfiguracji, a baza noclegowa liczy łącznie ponad 80 miejsc, które dla gości weselnych oferowane są bezpłatnie.

Pełną ofertę Hotelu znaleźć można na stronie internetowej.