echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Hokejowe Zagłębie Sosnowiec opuściło trzech zawodników, w tym kapitan zespołu Dominik Nahunko.

Dominik Nahunko nie jest już zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Kapitan sosnowiczan rozwiązał kontakt i przenosi się do GKS-u Katowice.

Jak przekonują władze klubu, o decyzji zawodnika zadecydowały względy finansowe. – Niestety budżet, jaki mamy w tym sezonie nie pozwala nam rywalizować z najbogatszymi i najlepszymi zespołami w lidze. Zawodnicy zgodzili się przed sezonem na warunki, które były im przedstawione i teraz tak na prawdę to oni decydują czy chcą zostać z Zagłębiem, by pomóc się odbudować czy nie. Żałuję, że „Mietek” nas opuszcza i chciałem z nim negocjować kontrakt ale wygląda na to, że już podjął decyzję – przekazał Piotr Majewski, dyrektor sekcji hokejowej Zagłębia Sosnowiec.

25-letni Nahunko w tym sezonie rozegrał w barwach Zagłębia 15 spotkań, w których zdobył sześć bramek, a przy trzech asystował.

To jednak nie koniec zmian. Z klubu odeszli też Eduard Kaščak i Dienis Salnikow. – Eduard zrobił na nas bardzo dobre wrażenie na treningach, w sparingach i pierwszych meczach. To dobry zawodnik, ale od obcokrajowca w naszych szeregach musimy wymagać więcej. Dienis natomiast dostał szansę, żeby się wykazać. Bardzo liczyliśmy na jego progres oraz na to, że zapracuje na miejsce w pierwszym zespole i kontrakt. Niestety nie mamy już czasu dłużej czekać – tłumaczy Piotr Majewski.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);