W piątek, 18 września, w rejonie ul. 3 Maja i Parkowej w Sosnowcu doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala trafiła kobieta w ciąży.

Do zdarzenia doszło w piątek, 18 września, w rejonie ulicy 3 Maja i Parkowej w Sosnowcu. – 64-letni mężczyzna jadąc ul. 3 Maja w kierunku centrum najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności przy włączaniu się do ruchu na rondzie i uderzył w samochód marki renault. W wyniku uderzenia pojazd ten dachował – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Poszkodowana została 29-letnia kobieta w szóstym miesiącu ciąży. – Kobieta została przetransportowana do szpitala na kompleksowe badania – dodała rzeczniczka sosnowieckiej policji.

3 KOMENTARZE

  1. Tyle razy zgłaszałem że brak poziomych znaków na rondzie, spowalniaczy i innych zabezpieczeń przed gapiostwem…dlaczego nie ma piktogramów wyraźnych kolorowych na jeździ przed wjazdem na rondo „ustąp pierwszeństwa”? Komuś żal parę litrów farby? Życie ludzkie tyle jest warte? To rondo powinno krzyczeć z dala że jest rondem! Zostało przerobione ze zwykłego skrzyżowania…ma po dwa pady dojazdowe, zawsze ktoś może wyskoczyć zza innego samochodu…i nie piszcie mi że trzeba patrzeć na znaki bo takie głupie rady zachowajcie dla siebie. Trzeba budować bezpiecznie i myśleć też o kierowcach przyjezdnych którzy mogą być zagubieni i Die zagapic… życie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here