Już w najbliższą niedzielę dla wszystkich małych kinomaniaków, sosnowieckie kino Helios zaprezentuje filmy w ramach Filmowych Poranków.

17 września sosnowieckie kino Helios zaprasza na Przygody Słoniczki Elli, które odbędą się w ramach Filmowych Poranków. – Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach – zachęcają organizatorzy.

W ramach pokazu zobaczyć będzie można zestaw bajek: Doskonała dynia Franka, Ella rozwozi gazety, Nocowanka w muzeum, Odwiedziny babci, Burmistrzyni Belinda oraz Szalony kapelusz.

Przygody Słoniczki Elli to kanadyjski serial animowany wyprodukowany przez Cookie Jar Entertainment, powstały w oparciu o popularną serię książek autorstwa Carmela i Steve’a D’Amico.

Serial opisuje przygody małej, nieśmiałej słoniczki o wielkim sercu – Elli, która mieszka z mamą na Wyspie Słoni. Główna bohaterka chętnie pomaga mamie w cukierni i jak każde małe słoniątko uwielbia spędzać czas na zabawie ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Belindą,Tiki i Frankiem. Ma na głowie czerwony, magiczny kapelusz, który wykorzystuje do rozwiązywania problemów.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Projekcję Filmowych Poranków jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano wspaniałe upominki od Playmobil.

Filmowe Poranki w sosnowieckim kinie Helios już 17 września. Początek o godz. 10:30. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

W oparciu o książki czyjego autorstwa powstał serial „Przygody Słoniczki Elli”?

Na odpowiedzi czekamy do 16 września, do godz. 10:00. Dwie pierwsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailowo. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Filmowe Poranki Helios Ellie”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”