Już dzisiaj na scenie Parku Sieleckiego wystąpią gwiazdy sceny muzycznej. W Sosnowcu odbędzie się Eskalator czyli wakacyjny projekt miasta Sosnowiec i Radia Eska.

Siódma edycja sosnowieckiego Eskalatora zbliża się wielkimi krokami. Już 4 sierpnia na scenie w Parku Sieleckim zobaczymy czterech artystów ze szczytów list przebojów.

Tegoroczna impreza wystartuje o godz. 18:15. Pierwszy na scenie pojawi się Prezes X Prorok, a następnie Kaliber 44, polski skład hip-hopowy, który w 2013 roku wznowił swoją działalność.

Kolejną gwiazdą, która pojawi się na scenie w Parku Sieleckim, jest Kamil Bednarek, młody wykonawca muzyki reggae. Imprezę zamknie DJ Puoteck, znany z radia Eska. Koncert zakończy się ok. godz. 23.00

Poza muzycznym uniesieniem, na miłośników dobrej zabawy czeka także wiele konkursów z nagrodami, w tym specjalnie przygotowane na tę okazję gadżety wakacyjnej akcji Eska Summer City. Imprezę poprowadzi znany i lubiany z radia Eska i TV Eska – Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Eskalator to wakacyjny projekt miasta Sosnowiec i Radia ESKA nacechowany wyłącznie pozytywnymi emocjami, który już na stałe wpisał się w kulturalny kalendarz miasta.

– Autorski program koncertu zagwarantuje doskonałą muzykę na wysokim poziomie oraz wspaniałe nagrody, które zostaną rozdane zebranym przed sceną miłośnikom dobrej zabawy – tłumaczy Jacek Wagner, szef promocji Radia Eska Śląsk.

Na scenie w Parku Sieleckim zobaczymy:

18:25 – Prezes X Prorok,
19:25 – Kaliber 44,
20:55 – Kamil Bednarek,
22:20 – DJ Puoteck.