Trwa rekrutacja DHL Supply Chain do centrum dystrybucyjnego Pepco w Sosnowcu. Firma oferuje atrakcyjne miejsca pracy wraz z dodatkowymi benefitami.

Firma DHL Supply Chain ulokowała się w halach Hillwood Zagłębie i świadczy tam usługi magazynowe dla swoich klientów. Mieszkańcy Zagłębia i nie tylko mogli już wcześniej zobaczyć na ulicach m.in. billboardy lub oklejone autobusy. Do pracy w DHL Supply Chain zachęcają m.in. Robert Lewandowski i piłkarze Bayernu Monachium.

W marcu 2019 roku DHL Supply Chain rozpoczęło rekrutację do nowego centrum dystrybucyjnego w Sosnowcu. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu projektu, DHL intensyfikuje rekrutację, oferując atrakcyjne miejsca pracy wraz z dodatkowymi benefitami.

Umowa na pełny etat i dodatkowe benefity

Każdy pracownik podpisuje stałą umowę na pełen etat, a poza wynagrodzeniem otrzymuje też dodatkowe benefity. Może liczyć na premie, prywatną opiekę medyczną, korzystać z karty MultiSport, pozwalającej na dofinansowanie wyjść na basen czy do siłowni. Firma zapewnia również „wczasy pod gruszą” i możliwość grupowego ubezpieczenia na preferowanych warunkach.

Szkolenia dla zaawansowanych

DHL Supply Chain przywiązuje ogromną wagę do rozwoju swoich pracowników. – Na każdego pracownika, który z zaangażowaniem i pasją przykłada się do swoich obowiązków czekają szkolenia. Firma oferuje możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz awansu. Dołączenie do DHL Supply Chain daje możliwość dalszego wzrostu, ponieważ 70 proc. kadry kierowniczej jest wyłaniana w ramach wewnętrznych promocji – podkreślają przedstawiciele firmy.

Firma wspiera swoich pracowników

DHL Supply Chain jako firma odpowiedzialna społecznie wspiera swoich pracowników w różnego rodzaju aktywnościach związanych z projektami mającymi na celu pomoc najbardziej potrzebującym, promującym ekologiczne zachowania czy związanymi z aktywnością sportową swoich pracowników.

Dołącz do DHL-owej drużyny

Osobom, które chciałyby dołączyć do zespołu DHL Supply Chain firma oferuje nie tylko stabilne, ale również ciekawe i przyjazne miejsce pracy. Jako członek koalicji „Przyjazna Rekrutacja”, dbając o komfort kandydatów i przyszłych pracowników, firma dokłada wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie oraz był źródłem pozytywnych wrażeń na każdym jego etapie.

Aplikować o pracę można pod adresem zostanjednymznas.pl lub mailem: pracujwdhl@dhl.com. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego – 728 497 487.