Smutna wiadomość dla fanów dąbrowskiego artysty. 23-latek ogłosił, że zawiesza karierę i znika ze sceny. W ubiegły piątek dał ostatni koncert na wypełnionym po brzegi warszawskim Torwarze.

Dawid Podsiadło, zwycięzca programu X Factor, już jakiś czas temu zapowiadał, że zamierza odpocząć i na jakiś czas zrezygnować z tworzenia muzyki. Artysta chce zawiesić pracę artystyczną aby spędzić więcej czasu z rodziną i zasmakować życia z dala od show-biznesu.

– Nie wiem, jakie jest inne życie i chciałbym je zobaczyć. Odpocząć, nabrać dystansu, poszukać inspiracji do nowych rzeczy, bo wydaje mi się, że rzeczy, które do tej pory zrobiłem, są pierwszym rozdziałem, albo raczej prologiem. I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze – wyjaśnia Dawid Podsiadło.

Młody wokalista od dawna bardzo intensywnie koncertuje, realizuje różne projekty i nagrywa płyty.

– Wydaje mi się, że rzeczy, które do tej pory zrobiłem, są pierwszym rozdziałem albo raczej prologiem. I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze – tłumaczy swoją decyzję.

„Dzisiaj coś się kończy. Oczywiście jednocześnie coś się zaczyna” napisał Dawid Podsiadło na swoim oficjalnym profilu na koncie społecznościowym, tuż po ostatnim koncercie w ramach trasy koncertowej. „Andante Cantabile”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wraz z zespołem wystąpił na warszawskim Torwarze. Wydarzenie było prawdziwym hitem, bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, a hala wypełniona była po brzegi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here