Dąbrowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który po tygodniowym związku pobił swoją partnerkę. Wobec oprawcy prokurator, poza dozorem policyjnym, wydał zakaz zbliżania się do kobiety.

Policjanci zostali wezwani na interwencję domową przy ulicy Łącznej. Powodem zgłoszenia, był agresywny mężczyzna, który pobił kobietę. Sprawcą okazał się 43-letni mieszkaniec miasta, który podczas wspólnej imprezy alkoholowej pobił swoją wybrankę.

Do rękoczynów doszło w mieszkaniu sąsiadów. Jak się okazało, mężczyzna w trakcie imprezy bez powodu zaatakował kobietę bijąc ją rękami i kopiąc po całym ciele. Oprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzona ze złamanym mostkiem klatki piersiowej, ogólnymi stłuczeniami i rozległymi obrażeniami twarzy i głowy została opatrzona w szpitalu.

Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru. Podejrzany ma także zakaz zbliżania się do kobiety. Za naruszenie czynności ciała mężczyzna może spędzić nawet 5 lat w więzieniu.