Nowy trener Zagłębia Sosnowiec, Valdas Ivanauskas, przez kilka lat grał i trenował w Niemczech. Tam mieszka na stałe jego córka Patricia.

Patricia Ivanauskas ma 26 lat i – podobnie jak ojciec – zna kilka języków. Już od najmłodszych lat brała udział w popularnych konkursach piosenki.

Jako nastolatka wystąpiła w Niemczech w telewizyjnym show „Popstars”, gdzie dotarła do finału. Na Litwie zaśpiewała też w „Lietuvous balsas”, czyli odpowiedniku naszego „Voice of Poland”.

Córka Valdasa Ivanauskasa ma również za sobą przygodę z aktorstwem. Zagrała nawet w jednym z seriali („My Life in Venice Beach”).

Mimo doświadczeń jako piosenkarka i aktorka, Patricia Ivanauskas skupia się głównie na pracy jako modelka. – Patricia była piosenkarką, ale obecnie skupia się na pracy fotomodelki – powiedział na łamach Faktu trener sosnowiczan.

Co ciekawe, blondwłosa modelka często ogląda mecze piłki nożnej. Być może Patricia przyjedzie do Sosnowca i zasiądzie na Stadionie Ludowym, by zobaczyć, jak radzi sobie prowadzone przez jej ojca Zagłębie.