Policjanci z Będzina zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania zatrzymali 24-letnią mieszkankę Dąbrowy Górniczej. Kobieta była poszukiwana za liczne oszustwa, których się dopuściła. Łącznie wydano za nią 9 nakazów doprowadzenia.

Będzińscy policjanci od dłuższego czasu pracowali nad zatrzymaniem 24-letniej kobiety, która do tej pory unikała organów ścigania. Poszukiwana wielokrotnie zmieniała miejsce zamieszkania oraz swój wygląd. Policyjni poszukiwacze nie dawali jednak za wygraną.

Na podstawie wielu ustaleń oraz pracy operacyjnej policjanci wytypowali mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, w którym mogła ukrywać się kobieta. Na miejscu drzwi otworzył jej partner.

Poszukiwana 24-latka myślała, że uda jej się przechytrzyć mundurowych chowając się pod łóżkiem. Jej plan zakończył się niepowodzeniem, a ucieczka przed wymiarem sprawiedliwości zakończyła się w areszcie.

Kobieta była poszukiwana za liczne oszustwa, których się dopuściła. Wystawiono za nią list gończy oraz aż 9 nakazów doprowadzenia. 24-latka trafiła już do aresztu. Do odsiadki ma ponad 6 lat.