52-letniemu mieszkańcowi Sławkowa, który przywłaszczył sobie kartę bankomatową, należącą do brata jego konkubiny i korzystał z niej wielokrotnie grozi 10 lat pozbawienia wolności.

52-letni mieszkaniec Sławkowa z pewnością liczył na bezkarność, po tym jak w połowie października bieżącego roku wszedł po raz pierwszy w posiadanie karty bankomatowej należącej do 29-letniego partnera jego siostry.

Nieuczciwy mężczyzna postanowił wybrać się razem z nią na zakupy. Sławkowianin w ciągu niespełna tygodnia kilkakrotnie odwiedzał sławkowskie sklepy, w których dokonywał płatności metodą zbliżeniową, płacąc kartą za zakupione w nich papierosy oraz artykuły spożywcze.

Na nieszczęście dla ofiary 52-latek wszedł także w posiadanie kodu pin do karty dzięki czemu udało mu się wypłacić z bankomatu sporą ilość gotówki. Łączne straty jakie spowodował złodziej wyniosły prawie 7 tysięcy złotych.

52-latek usłyszał zarzut obejmujący jeszcze osiemnaście przypadków użycia karty. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here