Będzińscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca wielkopolskiego Leszna. Mężczyzna za pośrednictwem internetowego komunikatora składał propozycje seksualne 9-latce.

Podejrzenia dotyczące działalności pedofila w internecie dotarły w połowie sierpnia do policjantów od zaniepokojonego ojca 9-letniej mieszkanki powiatu będzińskiego. Przeglądając korespondencję prowadzoną przez dziewczynkę za pośrednictwem komunikatora internetowego z nieznaną jej osobą, spostrzegawczy rodzic zauważył, że ma do czynienia z pedofilem.

Prowadzone przez będzińskich kryminalnych czynności pozwoliły na szybkie ustalenie danych mężczyzny. W czwartek rano policjanci zapukali do drzwi 20-letniego mieszkańca Leszna.

– W trakcie wykonanych na miejscu czynności stróże prawa zabezpieczyli używane przez mężczyznę trzy telefony komórkowe oraz sprzęt komputerowy. Już wstępna ocena zawartość dysku twardego potwierdziła, że zawarte są na nim treści pornograficzne z udziałem osób małoletnich – przekazał Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Dalszym losem pedofila zajmie się teraz sąd i prokurator. – Zarzut, jaki ostatecznie usłyszy mężczyzna w znacznej mierze zależeć będzie od dalszej pracy śledczych i ustalenia jego innych potencjalnych ofiar – dodaje Paweł Łotocki.

zagłębie-info

1 KOMENTARZ

  1. Co wnosi ten film?
    Wirtualny spacer po pomieszczeniach?
    Zadnia strona pedofila (jeśli to pedofil)?
    To już kolejna produkcja tego typu i kolejny raz czuję konfuzję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here